Bu siteyi çalıştırmak için Javascript çalıştırılmasına izin vermelisiniz.
Adrese Teslim
Cadde Seç

SEZARLA KAZAN KOŞULLARI

Sezarla Kazan sadakat program Little Caesars Pizza bünyesinde yapılan müşteri memnuniyeti odaklı bir sadakat programıdır. Little Caesars Pizza online kanallarından (web ve mobil sitemiz ve IOS veya Android mobil uygulamamız) vereceğin siparişlerinden kazanacağın her 4 dilime 1 orta boy klasik pizzayı Sezarla Kazan programı kapsamında kazanmış olursun. Kazandığın dilimler ve hediyeler 24 saat içinde hesabına yüklenir. Kazandığın pizzayı kullanman için bir sonraki siparişinde minimum sepet değerini geçmen gerekmektedir. Sezarla Kazan Programından faydalanmak için hemen web/mobil sitemiz veya uygulamalarımız üzerinden giriş yapabilir ya da anında üye olabilirsin.

Little Caesars Pizza Sezar Kazan Sadakat Programı’nda yapacağı tüm değişiklik haklarını saklı tutar. Sezarla Kazan Sadakat Programı şartlarını veya adını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir. Üyeliğin Little Caesars Pizza tarafından sona erdirilmesi durumunda üyenin hesabında biriken sanal dilim, ek sanal dilim ve Hediye Pizzalar Little Caesars Pizza tarafından silinecek ve geri alınacaktır.

Little Caesars Pizza Sezar Kazan Sadakat Programı koşullarını kabul eden kişiler verdiği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, her türlü sorumluluk üyeye aittir.

 

Koşullar ve Sıkça Sorulan Sorular

Little Caesars Sezarla Kazan Programı Nedir?

Sezarla Kazan programı Little Caesars Pizza’nın sadakat programıdır. Bu program ile üyeler sipariş verdikçe daha çok pizza kazanırlar.

Little Caesars Online Kanalları Hangi Kanalları Kapsamaktadır?

Little Caesars internet sitesi, mobil internet sitesi, IOS uygulaması ve android uygulamasını kapsamaktadır. Sezarla Kazan programı sadece bu kanallardan verilen siparişlerde geçerli olmaktadır.

Nasıl Hediye Pizza Kazanırım?

200 TL ve üzeri online siparişlerinde 1 dilim kazanırsın, kazandığın dilimler 4 adet olduğunda,bir sonraki siparişinde kullanabileceğin orta boy klasik pizza grubundaki pizzzalarından birini kazanmaya hak kazanırsın. Ayrıca Little Caesars Pizza tarafından belirlenen dönemlerde, belirli ürün ve/veya kuponlara özel ek dilimler kazanabilirsin, böylece geçerlilik tarihinden önce dilimlerini 4 dilime tamamladığında, 4 siparişten önce de Klasik pizza grubundan birini elde etme hakkı kazanırsın.

Sezarla Kazan Sadakat Programına Nasıl Üye Olurum?

Little Caesars online kanallarından (web ve mobil sitemiz ve IOS veya Android mobil uygulamamız) birine üye olurken Sezarla Kazan’a katıl diyerek ya da profilinde bulunan Sezarla Kazan sekmesinden Sezarla Kazan’a Katıl diyerek sadakat programına katılabilirsin. Programdan yararlanman için uygulama versiyonunun IOS için 5.0.0, Anroid için 5.0.0 ve üzeri olması gerekmektedir. Uygulamanın güncel olduğundan emin olup, güncel değil ise gerekli güncellemeleri yapmalısın.

Sezarla Kazan Programına Katılmadan Hediye Kazanabilir miyim?

Sezarla Kazan programına katılım gerçekleştirmemiş kullanıcılar da dilim biriktirme hakkına sahiptir fakat birikecek 4 sanal dilim sonrası kazanacakları hediye orta boy klasik pizzayı kullanabilmeleri için Sezarla Kazan programına katılmaları gerekmektedir.

Her Siparişimden Dilim Kazanabilecek miyim?

Little Caesars web sitesi ve mobil uygulama üzerinden vereceğin 200 TL ve üzeri her online siparişinde dilim kazanırsın. 1 gün içerisinde verilen siparişlerinden sadece 1 kez dilim kazanabilirsin.

Geçmişte Verdiğim Siparişlerden Dolayı Dilimlerim Birikecek mi?

Hayır, programın lansman tarihi olan ( 07.12.2020 ) itibariyle verilen siparişlerden farklı günlerde sipariş verilerek kazandığın 4 dilim ile orta boy klasik pizza grubundan bir pizza almaya hak kazanabilirsin.

Hediye Orta Boy Pizzamı İstediğim Şekilde Seçebilir miyim?

Orta boy klasik grubundan bulunan pizzalardan istediğini seçebilirsin. Hediye pizzanı kullanırken minimum sepet tutarını geçmen gerekmektedir.

Hediye Pizza Kullanırken Yapacağım Eklemeler Ücretlendirilir mi?

Evet, hediye pizzana ek yapılacak, kenar, sos, ek malzeme, içecek vb ürün eklemeleri ayrıca ücretlendirilmektedir.

Hediye Pizzalarımın Kullanım Süresi Olacak mı?

Evet, hediye pizzalarının kullanım süresi, hediye pizza almaya hak kazandığın tarihten itibaren 365 gündür.

Dilim Toplarken Dilim hakkı Kazandırmayan Siparişler Olacak mı?

Evet, öncelikle sepet tutarın 200 TL ve üzerinde olmalıdır. Bu tutarın altında vereceğin siparişlerde dilim kazanımı yoktur.  Ayrıca, Little Caesars şubelerini arayacak, müşteri hizmetlerini arayarak ya da Yemek Sepeti, Getir , Zomato gibi kanallardan verilen siparişlerde dilim kazanımı olmayacaktır.

Hediye Pizza Kazandım Fakat Kullanmadım, Dilim Kazanmaya Devam Edebilir miyim?

Evet, kazandığın hediye pizza kaybolmaz ve yeni pizza kazanman için dilim sayacı tekrardan başlar.

Aynı Siparişimde 2 hediye Pizza Sepete ekleyebilir miyim?

Hayır, Siparişinde sepetine sadece 1 adet hediye ürün ekleyebilirsin.

Kazandığım Dilimler ile 4 Adedi Tamamlayamazsam, Dilimlerim Silinir mi?

Sezarla kazan dilim kazanma koşullarına uyarak kazandığın her dilim, kazandığın tarih itibariyle 365 gün süreyle geçerli olacaktır. Eğer bu süre aşıldıysa dilimlerin silinir. Farklı kampanya ve kurallara göre kazandığın dilimler var ise ilgili kampanya kurallarına göre bu kural değişiklik göstermektedir. Sezarla Kazan sekmemizden bu bilgileri takip edebilirsin.

Kazandığım Hediye Pizza Tüm Little Caesars Şubelerinde Geçerli Olacak mıdır?

Evet, Kazandığın hediye pizzayı Little Caesars online kanallarından (web ve mobil sitemiz ve IOS veya Android mobil uygulamamız) vereceğin online siparişlerde tüm Little Caesars şubelerinde kullanabilirsin.

Hangi Sipariş Kanallarından Sipariş Verdiğimde Dilim Hakkı Kazanırım?

Sadece Little Caesars Pizza’ya ait online kanallardan ((web ve mobil sitemiz ve IOS veya Android mobil uygulamamız) üye girişi yaparak verdiğin siparişlerden dilim hakkı kazanırsın.

Siparişim İptal Olduğunda, iptal olan siparişimden Dilim Kazanabilir miyim?

Hayır, iptal olan ya da iptal ettiğin siparişlerinden dilim hakkı kazanamazsın. Ancak tamamlanan ve teslim edilen siparişlerden dilim hakkı kazanırsın.


Farklı Üyeliklerimde Bulunan Dilimleri Birleştirebilir miyim?
Üyelerin birden fazla e-posta adresi veya telefon numarası ile ilişkilendirilmiş Sezarla Kazan üyelikleri varsa, bu farklı üyeliklerden kazandıkları sanal dilimler farklı hesaplarda birikmektedir ve birleştirilerek kullanılamamaktadır.