İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları birimi olarak katılımcılığı, takım çalışmasını, girişimciliği ve yaratıcılığı destekleyerek Little Caesars Türkiye’yi çalışmak için tercih edilen, mutlu ve bağlı çalışanlarıyla büyük bir aile haline getirerek başarıyı sürekli kılmak İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturur.

İşe Alım Süreçlerimiz

Lezzet İmparatorluğumuzun bir parçası olmaktan her zaman mutlu olan, başarma arzusu yüksek, içinde bulduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin İmparatorluğumuzu geliştirdiğine; yenilikçi, verimli ve kaliteli çalışmayı esas alan, dürüst ve yüksek performanslı kişilerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanırız. Bunun için de Yetkinlik Bazlı Mülakatlar ve yardımcı işe alım araçları kullanırız. Mülakata ek olarak pozisyona bağlı, zihinsel beceri ve mesleki testler, yabancı dil seviye tespit sınavı ve kişilik envanterleri ile işe alım süreçlerimizi profesyonelleştiririz. Lezzet İmparatorluğumuzun hızla artan restoran sayısı ile birlikte personel ve yönetici ihtiyacı da sürekli artmaktadır.

Takımımızın güçlü parçalarından biri olmak, çalışırken eğlenmek ve en önemlisi bizler sektörün öncü markası olmak için koşarken aramıza katılmak isteyen herkesin özgeçmişini  Lc.ik@celebi.com‘a bekliyoruz.

Little Caesars’ta Çalışma Deneyimi

Tüm çalışma alanlarımızda, Değerlerimize bağlı kalmayı ve çalışırken eğlenmeyi ilke edindik. Motivasyonumuzu ve bağlılığımızı güçlendirecek etkinlikler, projeler geliştirdik. Terfi ve kariyer olanaklarını her pozisyon için mümkün kılınacak sistemler kurduk. Bunlara ek olarak pozisyon seviyelerine göre farklı sosyal ve yan haklar sunduk.

Oryantasyon

Pozisyona uygun adayın kanuni giriş işlemleri tamamlandıktan sonra, işe başlayan aday hangi pozisyonda olursa olsun önce restoran eğitimi alır. Amacımız, işimizin en önemli parçası olan restoranlarımızın atmosferini ve lezzetli pizza yapımının inceliklerini özümsenmesini sağlamaktır.

Eğitim

Lezzet İmparatorluğumuzun başarılı bir üyesi olmanın, güçlü bir eğitimden geçtiğine inanırız. Eğitimlerimiz değişen sektör koşullarına ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarına göre planlanmaktadır. Yeni başlayan ve pozisyonu değişen çalışanlarımıza verilen işbaşı eğitimleri haricinde, mesleki eğitimler ve kişisel gelişim eğitimleri de her yıl ihtiyaçlara göre planlanmaktadır. Şirket içinde alanlarında Uzman Eğitmenlerimiz ve kurum dışında profesyonel iş ve eğitim dünyasından seçtiğimiz güçlü iş ortaklarımız (eğitim ve danışmanlık firmaları, üniversiteler, akademisyenler, dernekler, vb.) ile birlikte eğitim modülleri hazırlanmakta ve verilen eğitimlerin restoranlarda hayata geçirilmesi sağlanmaktadır. Little Caesars’ta her bir Restoran Müdürü’nün aynı zamanda “iyi bir eğitimci” olması esastır.

Kariyer Planlama

“Little Caesars’ta herkes kendi işinin patronudur” prensibini benimseriz. Bunun için de her bir çalışanımızın bağlı olduğu organizasyon yapısı içinde potansiyellerini ortaya çıkaracak gelişimlerini sağlayacak kariyer planlamaları yapmayı hedefleriz. Kariyer Planlamada en önemli aracımız olan Performans Değerlendirme Sistemini, Genel Müdürlük ve restoranlarımızda her düzey pozisyona özgü nitelikleri değerlendirebilecek şekilde planladık. Lezzet İmparatorluğumuzda, restoranlarımızda ve Genel Müdürlük kadrolarımızda liderlik edebilecek potansiyel adayları profesyonel Değerlendirme Merkezi Uygulamaları ile iç kaynaklarımızdan seçmeye özen gösteririz. Ayrıca bizler ailemizin her bir üyesine potansiyel “Franchisee Adayı” olarak bakarız.

Restoranlarımızda terfiler, hedef gerçekleşmeleri ve alınan eğitimlerdeki başarılara göre aşağıda belirtilen pozisyon geçişleriyle gerçekleşmektedir.


0
Sepetim

İlk sen haberdar ol!

Little Caesars’ın kampanyalarından ve size özel fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

KABUL ET
DAHA SONRA
{