Bu siteyi çalıştırmak için Javascript çalıştırılmasına izin vermelisiniz.
Adrese Teslim
Cadde Seç

Genel Müdür’ün Mesajı

Banu Güney Arıduru
Çelebi Grubu, Little Caesars Türkiye Genel Müdürü
Genel Müdür Mesajı
Değerli Little Caesars Müşterileri
Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Little Caesars Pizza’nın dünyada ilk şubesi 1959’da Mike ve Marion Ilitch tarafından ABD Michigan’da açıldı. O günden bugüne, dünya üzerinde 27 ülkede, 6 bine yakın restoran sayısına ulaştık. Türkiye’de ise 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde büyümemizi sürdürüyoruz. Her geçen gün sizin değerli seçimlerinizle büyüyen ve gücümüze güç katan bir marka olarak, İstanbul, Ankara, Adana, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Hatay, Kocaeli, Mersin, Muğla, Tekirdağ, Samsun, Sakarya, Yalova, Zonguldak'ta sürekli artan restoran sayısı ve 1.000'den fazla personel ile hizmet veriyoruz.
Pizzayı pizza yapan en önemli faktör hamurudur. Little Caesars olarak tüm şubelerimizde günlük olarak üretilen ve sadece bize özel formülü ile açılan taze hamurları kullanıyoruz. Pizzalarımıza o çok özel lezzetini veren özel günlük hamurumuz ve taptaze malzemelerimiz sayesinde sizlere kaliteli ve lezzetli pizzalarımızı, güler yüzle servis etmek için çalışıyoruz. Ayrıca, ürün gamımıza eklediğimiz yepyeni ürünler ve farklı kanallarda yaptığımız iletişim çalışmalarımız ile sektörümüzdeki yerimizi geliştiriyor ve sizlere layık olabilmek için kendimizle yarışıyoruz.
Nefis kenardan, Etibol pizzaya, ikincisi bedava promosyonuna kadar ilklerin yaratıcısı olup, sizler tarafından tercih edilmekten dolayı gurur duyuyoruz. 2017 yılında, yeni jingle’ımız ile birlikte “Büyüksün Sezar” iletişimi üzerinden ilerleme kararı aldık. Pizzalarımızın çıtır kenarından lezzetli soslarına, taptaze hamurundan malzemelerine, kısacası Little Caesars Pizza’yı “büyük” yapan tüm özelliklerimize gönderme yaparak bu söylemi seçtik.
Her zaman en iyiyi sunmak için canla başla çalışan restoranlarımız, aslında bir telefon kadar yakın. 444 52 44 numarasını arayarak, gece geç saatlere kadar canınız her pizza çektiğinde sipariş verebilir, enfes Little Caesars lezzetlerini tadabilirsiniz.
Ayrıca keyifle ve azimle çalışan Little Caesars takımının bir profesyonel ya da franchisee olarak parçası olmak üzere şirketimize katılmak da ilginizi çekiyor olabilir. Sizlerle görüşüp tanışmak ve fırsatları konuşmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isterim.
Web sitemizin ilerleyen sayfalarında, kurumsal yapımız ve markamız ile ilgili detaylardan, Franchising sistemimizden, reklam kampanyalarımıza kadar birçok konuda yer alan bilgiler, bizleri daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır.
Saygılarımla.