Bu siteyi çalıştırmak için Javascript çalıştırılmasına izin vermelisiniz.
Adrese Teslim
Cadde Seç

Franchiseelerimizden Dinleyin

Attilla Özdemir & Gökhan SerezÜmraniye (Çakmak) Little Caesers
Özel sektörde geçirdikleri uzun yılların ardından kendi işini yapmaya karar veren Atilla Özdemir ve Gökhan Serez şu anda Little Caesars’ın en başarılı isimlerinden.

Çalışma hayatı boyunca erken emeklilik hayali kurduğunu anlatan Gökhan Serez: “Özel sektörde geçirdiğim yıllar boyunca erken emekliliği hedeflemiştim. 50 yaşına geldiğimde aktif çalışma hayatımı bitirmeyi düşünüyordum. Little Caesars ile tanışınca bu planımı erken uygulamaya koydum” diyor.
Şu an aktif çalışmaya devam etmesine karşın çok daha planlı ve kazançlı bir iş yaşamına sahip olduğunu dile getiren Serez, “Little Caesars’ı seçmemdeki en önemli faktör, müşterisiyken kalitesini ve lezzetini beğendiğim bir markaya dahil olma arzumdu. Sadık müşterisi olduğum Little Caesars’ın ne mutlu ki şu anda işletmecisi konumundayım” diyor. Amaçlarının aldıkları hizmet kalitesini kendi şubelerinde de devam ettirmek olduğunu anlatan Özdemir ve Serez, en önemli hedeflerinin lezzetli Little Caesars pizzalarını müşterilerine tam zamanında ulaştırmak olduğunu dile getiriyor.
Little Caesars sistemine dahil olmak isteyen kişilere önce bu lezzeti tanımlarını tavsiye eden Serez, “İşimin belli mesaileri olmasına rağmen kendi zamanımı kendim planlayabiliyorum. Profesyonel hayatta pek çok kişinin takılıp kaldığı kalıpların olmaması da çalışma hayatını çok daha zevkli bir hale getiriyor. Kendimi, kaybetiğim yılları geri kazanmış gibi hissediyorum” diyor.